Indiana University Paragraphs (2.0.2) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Language
eo: Lingvo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Categories
eo: Kategorioj

en: File
eo: Dosiero

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: View
eo: Vidu

en: Text
eo: Teksto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Published
eo: Publikigita

en: Items
eo: Eroj

en: Desc
eo: malkreske

en: Banner
eo: Rubando

en: Provider
eo: Provizanto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Features
eo: Ecoj

en: Apply
eo: Apliku

en: More link
eo: Ligilo "pli"

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
