Indiana University Paragraphs (2.0.2) - en to et translation catalogue (58 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Content
et: Sisu

en: Item
et: Kirje

en: Type
et: Liik

en: Language
et: Keel

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Categories
et: Kategooriad

en: File
et: Manus

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: True
et: Tõene

en: View
et: Kuva

en: Section
et: Sektsioon

en: Text
et: Tekst

en: All
et: Kõik

en: Done
et: Valmis

en: Block
et: Plokk

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Published
et: Avaldatud

en: Items
et: Kirjed

en: Desc
et: Kahanev

en: Background color
et: Taustavärv

en: Banner
et: Bänner

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Features
et: Omadused

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Document
et: Dokument

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Tabs
et: Sakid

en: Webform
et: Veebivorm

en: Apply
et: Rakenda

en: Columns
et: Veerud

en: Panel
et: Paneel

en: Offset
et: Nihe

en: More link
et: Link 'veel'

en: Column
et: Tulp

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: features
et: võimalused

en: Add media
et: Lisa meedia

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Entity browser
et: Olemi lehitseja

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
et: Üles laetud fail või dokument, näiteks PDF.
