Indiana University Paragraphs (2.0.2) - en to fil translation catalogue (15 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Images
fil: Mga larawan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Language
fil: Wika

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: View
fil: Tingnan

en: All
fil: Lahat

en: Block
fil: Tipak

en: Header
fil: Ulunan

en: Published
fil: Inilathala

en: Items
fil: Mga bagay
