Indiana University Paragraphs (2.0.3) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Categories
ast: Categoríes

en: File
ast: Ficheru

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: All
ast: Too

en: Done
ast: Fechu

en: Block
ast: Bloque

en: Header
ast: Encabezáu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Items
ast: Elementos

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
