Indiana University Paragraphs (2.0.3) - en to fi translation catalogue (57 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Images
fi: Kuvat

en: Content
fi: Sisältö

en: Item
fi: Nimike

en: Type
fi: Tyyppi

en: Language
fi: Kieli

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Categories
fi: Kategoriat

en: File
fi: Tiedosto

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: True
fi: Tosi

en: View
fi: Näytä

en: Section
fi: Osio

en: Text
fi: Teksti

en: All
fi: Kaikki

en: Done
fi: Tehty

en: Block
fi: Lohko

en: Off
fi: Pois päältä

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Published
fi: Julkaistu

en: Items
fi: Aiheet

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Tab
fi: Välilehti

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Feature
fi: Ominaisuus

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Apply
fi: Käytä

en: Upload Images
fi: Lataa kuvia

en: Columns
fi: Palstat

en: Panel
fi: Paneelit

en: More link
fi: "Lisää" linkki

en: Headline
fi: Otsikko

en: Attribution
fi: Nimi mainittava

en: Column
fi: Palsta

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: hide
fi: piilota

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: features
fi: ominaisuudet

en: Add media
fi: Lisää mediatiedosto

en: Master
fi: Isäntä
