Indiana University Paragraphs (2.0.3) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
