Indiana University Paragraphs (2.0.3) - en to lt translation catalogue (44 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Content
lt: Turinys

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Language
lt: Kalba

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Categories
lt: Kategorijos

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Section
lt: Sekcija

en: Text
lt: Tekstas

en: All
lt: Visi

en: Done
lt: Atlikta

en: Block
lt: Blokas

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Items
lt: Elementai

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Features
lt: Savybės

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Webform
lt: Web forma

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Upload Images
lt: Įkelti paveikslėlius

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Column
lt: Stulpelis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Add media
lt: Pridėti mediją

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas
