Indiana University Paragraphs (2.0.3) - en to pl translation catalogue (68 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Images
pl: Obrazki

en: Content
pl: Zawartość

en: Item
pl: Element

en: Type
pl: Typ

en: Language
pl: Język

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Categories
pl: Kategorie

en: File
pl: Plik

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: True
pl: Prawda

en: View
pl: Widok

en: Section
pl: Sekcja

en: Text
pl: Tekst

en: All
pl: Wszystko

en: Done
pl: Gotowe

en: Block
pl: Blok

en: Off
pl: Wyłączony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Published
pl: Opublikowane

en: Items
pl: Elementy

en: Desc
pl: Malejąco

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Banner
pl: Baner

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Tab
pl: Karta

en: Stats
pl: Statystyki

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Feature
pl: Funkcjonalność

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Video
pl: Wideo

en: Document
pl: Dokument

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Webform
pl: Formularz

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Columns
pl: Kolumny

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: More link
pl: Odnośnik "więcej"

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Attribution
pl: Autorstwo

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Column
pl: Kolumna

en: Entity type
pl: Typ encji

en: hide
pl: ukryj

en: Primary color
pl: Główny kolor

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: features
pl: funkcjonalności

en: Add media
pl: Dodaj media

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: Entity browser
pl: Przeglądarka encji

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
pl: Wysłany plik lub dokument, taki jak PDF.
