Indiana University Paragraphs (2.0.3) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Image
se: Govva

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma
