Indiana University Paragraphs (2.0.4) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།
