Indiana University Paragraphs (2.0.4) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Language
is: Mál

en: Reset
is: Tómstilla

en: Text
is: Tekstur

en: All
is: Øll

en: Done
is: Liðugt

en: Published
is: Útgivið

en: Items
is: Liðir

en: Unpublished
is: Ikki givið út
