Indiana University Paragraphs (2.0.5) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Images
br: Skeudennoù

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn
