Indiana University Paragraphs (2.0.5) - en to he translation catalogue (58 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Images
he: תמונות

en: Content
he: תוכן

en: Item
he: פריט

en: Type
he: סוג

en: Language
he: שפה

en: On
he: פעיל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Categories
he: קטגוריות

en: File
he: קובץ

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: True
he: אמת

en: View
he: צפיה

en: Text
he: טקסט

en: All
he: הכל

en: Done
he: בוצע

en: Block
he: בלוק

en: Off
he: כבוי

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Published
he: מפורסם

en: Items
he: פריטים

en: Desc
he: יורד

en: Background color
he: צבע רקע

en: Banner
he: באנר

en: Provider
he: ספק

en: Tab
he: לשונית

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Features
he: פיצ'רים

en: Feature
he: תכונה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Video
he: וידאו

en: Document
he: מסמך

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Tabs
he: לשוניות

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Apply
he: החל

en: Columns
he: עמודות

en: Panel
he: פאנל

en: Offset
he: היסט

en: More link
he: קישור להמשך

en: Column
he: עמודה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: features
he: תכונות

en: Add media
he: הוספת מדיה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
