Indiana University Paragraphs (2.1.0) - en to lv translation catalogue (49 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Images
lv: Attēli

en: Content
lv: Saturs

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Language
lv: Valoda

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: File
lv: Fails

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: True
lv: Jā

en: View
lv: Skatīt

en: Text
lv: Teksts

en: All
lv: Visi

en: Done
lv: Pabeigts

en: Block
lv: Bloks

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Published
lv: Publicēts

en: Items
lv: Vienumi

en: Desc
lv: Dilst.

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Banner
lv: Baneris

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Tab
lv: Cilne

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Document
lv: Dokuments

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Webform
lv: Webforma

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Upload Images
lv: Ielādēt attēlus

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Offset
lv: Atkāpe

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: Column
lv: Kolonna

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: hide
lv: slēpt

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
