Indiana University Paragraphs (2.1.0) - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Item
si: අයිතමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: File
si: ගොනුව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
