Indiana University Paragraphs (2.1.0) - en to sv translation catalogue (61 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Images
sv: Bilder

en: Content
sv: Innehåll

en: Item
sv: Artikel

en: Type
sv: Typ

en: Language
sv: Språk

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Categories
sv: Kategorier

en: File
sv: Fil

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: True
sv: Sant

en: View
sv: Visa

en: Section
sv: Sektion

en: All
sv: Alla

en: Done
sv: Färdig

en: Off
sv: Av

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Published
sv: Publicerad

en: Items
sv: Poster

en: Desc
sv: Fallande

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Provider
sv: Leverantör

en: Tab
sv: Tabb

en: Stats
sv: Statistik

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Features
sv: Funktioner

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Document
sv: Dokument

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Tabs
sv: Flikar

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Apply
sv: Applicera

en: Columns
sv: Kolumner

en: Offset
sv: Kompensera

en: More link
sv: Länk "mer"

en: Headline
sv: Rubrik

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Column
sv: Kolumn

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: hide
sv: göm

en: Media Browser
sv: Medialäsare

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Add media
sv: Lägg till media

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Media name
sv: Medianamn

en: Entity browser
sv: Objektläsare

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
sv: En uppladdad fil eller ett dokument, exempelvis en PDF.
