Indiana University Paragraphs (2.1.1) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Content
be: Змесціва

en: Item
be: Элемент

en: Type
be: Тып

en: On
be: На

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Categories
be: Катэгорыі

en: File
be: Файл

en: Reset
be: Скінуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: View
be: Праглядзець

en: Audio
be: Аўдыё

en: Text
be: Тэкст

en: All
be: Усе

en: Done
be: Зроблена

en: Block
be: Блок

en: Header
be: Загаловак

en: Items
be: Элементы

en: Background color
be: Колер фона

en: Banner
be: Банэр

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Features
be: Функцыі

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Webform
be: Анкета

en: Apply
be: Ужыць

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Full content
be: Усё змесціва
