Indiana University Paragraphs (2.1.1) - en to hr translation catalogue (32 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Images
hr: Slike

en: Content
hr: Sadržaj

en: Item
hr: stavka

en: Type
hr: Vrsta

en: On
hr: Uključi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Categories
hr: Kategorije

en: File
hr: Datoteka

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: View
hr: Pregled

en: Section
hr: Sekcija

en: Text
hr: Tekst

en: All
hr: Svi

en: Done
hr: Gotovo

en: Block
hr: Blok

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Items
hr: Stavke

en: Desc
hr: Silazno

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Features
hr: Značajke

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Apply
hr: Primjeni

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Asc
hr: Uzlazno
