Indiana University Paragraphs (2.1.1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ
