Indiana University Paragraphs (2.1.1) - en to sk translation catalogue (38 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Content
sk: Obsah

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: On
sk: Zapnúť

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Categories
sk: Kategórie

en: File
sk: Súbor

en: None
sk: Žiadne

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: View
sk: Zobraziť

en: All
sk: Všetky

en: Done
sk: Hotovo

en: Block
sk: Blok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Items
sk: Položky

en: Desc
sk: Zostupne

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Tab
sk: Karta

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Tabs
sk: Záložky

en: Webform
sk: Webformulár

en: Apply
sk: Použiť

en: More link
sk: Odkaz "viac"

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Column
sk: Stĺpec

en: Entity type
sk: Typ entity

en: hide
sk: skryť

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Add media
sk: Pridať médiá

en: Asc
sk: Vzostupne
