Indiana University Paragraphs (2.1.13) - en to nn translation catalogue (21 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Images
nn: Bilete

en: Content
nn: Innhald

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Categories
nn: Kategoriar

en: File
nn: Fil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: None
nn: Ingen

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: View
nn: Sjå på

en: All
nn: Alle

en: Block
nn: Blokk

en: Off
nn: Av

en: Header
nn: Topptekst

en: Items
nn: Element

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Full content
nn: Heile innhaldet
