Indiana University Paragraphs (2.1.2) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Categories
af: Kategorieë

en: File
af: Lêer

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: View
af: Wys

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Header
af: Hoof

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
