Indiana University Paragraphs (2.1.4) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: View
hy: Դիտել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Items
hy: Տարրեր

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Left
hy: Ձախ

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Add media
hy: Ավելացնել մեդիա
