Indiana University Paragraphs (2.1.7) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: View
ps: ليد

en: Text
ps: متن

en: All
ps: ټول

en: Done
ps: ترسره شو

en: Block
ps: غونډ

en: Header
ps: سرۍ

en: Items
ps: توکي

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Columns
ps: ستنې

en: Column
ps: ستن
