Indiana University Paragraphs (2.2.0) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Description
bg: Описание

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: Version
bg: Версия

en: File
bg: Файл

en: None
bg: Не

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: View
bg: Прегледай

en: Audio
bg: Музика

en: Teaser
bg: Резюме

en: Text
bg: Текст

en: Done
bg: Готово

en: Block
bg: Блокирай

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Items
bg: Новини

en: Medium
bg: Среда

en: Right
bg: Дясно

en: Full content
bg: Пълно съдържание
