Indiana University Paragraphs (2.2.2) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Images
km: រូបភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Version
km: កំណែ

en: File
km: ឯកសារ

en: None
km: គ្មាន

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: View
km: មើល

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Block
km: ប្លុក

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Items
km: ធាតុ

en: Medium
km: មធ្យម

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល
