Indiana University Paragraphs (2.2.2) - en to nl translation catalogue (48 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Categories
nl: Categorieën

en: Version
nl: Versie

en: File
nl: Bestand

en: None
nl: Geen

en: Quote
nl: Citaat

en: Image
nl: Afbeelding

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: View
nl: Weergeven

en: Section
nl: Sectie

en: Text
nl: Tekst

en: Layout
nl: Lay-out

en: Component
nl: Besturingselement

en: Components
nl: Componenten

en: Done
nl: Gereed

en: Block
nl: Blok

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Stats
nl: Statistieken

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Webform
nl: Formulier

en: Upload Images
nl: Afbeeldingen uploaden

en: Columns
nl: Kolommen

en: More link
nl: 'Meer'-link

en: Attribution
nl: Naamsvermelding

en: Column
nl: Kolom

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: hide
nl: verbergen

en: Card
nl: Kaart

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Add media
nl: Media toevoegen

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
nl: Inhoud beperkt tot @limit tekens, resterend: <strong>@remaining</strong>

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Cards
nl: Kaarten

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
nl: Een geupload bestand of document, zoals een PDF.
