Indiana University Paragraphs (2.2.2) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Version
th: รุ่น

en: File
th: ไฟล์

en: None
th: ไม่มี

en: Link
th: ลิงค์

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: View
th: ดู

en: Text
th: ข้อความ

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Off
th: ปิด

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Items
th: จำนวน

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Video
th: วีดีโอ

en: More link
th: เชื่อมโยงเพิ่มเติม
