Indiana University Paragraphs (2.2.3) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Categories
kk: Категория

en: Version
kk: Нұсқа

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Block
kk: Блок

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Items
kk: Элементтер

en: Medium
kk: Орташа

en: Background color
kk: Фон түсі
