Indiana University Paragraphs (2.2.7) - en to bn translation catalogue (17 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Images
bn: ছবি

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Categories
bn: বিভাগসমূহ

en: Version
bn: সংস্করণ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Block
bn: ব্লক

en: Items
bn: আইটেমসমূহ

en: Medium
bn: মাঝারি
