Indiana University Paragraphs (2.2.7) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: None
mn: Байхгүй

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Block
mn: Хавтан

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Medium
mn: Дундаж

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
