Iubenda Integration (4.0.3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: General
ast: Xeneral

en: Other
ast: Otru

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Switzerland
ast: Suiza
