Iubenda Integration (4.0.3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: General
el: Γενικά

en: Other
el: Άλλο

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Switzerland
el: Ελβετία

en: White
el: Λευκό

en: Style
el: Στυλ

en: Form
el: Φόρμα

en: Black
el: Μαύρο
