Iubenda Integration (4.0.3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
gl: Si

en: General
gl: Xeral

en: Other
gl: Outro

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Switzerland
gl: Suíza

en: White
gl: Branco

en: Style
gl: Estilo

en: Form
gl: Formulario

en: Black
gl: Negro
