Iubenda Integration (4.0.3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: General
pt: Geral

en: Other
pt: Outro

en: Link text
pt: Texto da ligação

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Switzerland
pt: Suíça

en: White
pt: Branco

en: Style
pt: Estilo

en: No style
pt: Nenhum estilo

en: Form
pt: Formulário

en: Black
pt: Preto

en: Checkbox
pt: A caixa de selecção

en: Label text
pt: Texto da label

en: Privacy Policy
pt: Política de Privacidade

en: Api key
pt: Chave da API

en: Privacy policy
pt: Política de privacidade
