Iubenda Integration (4.0.3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Yes
te: అవును

en: General
te: సాధారణ

en: Other
te: ఇతర

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: Switzerland
te: స్విట్జర్లాండ్

en: Style
te: శైలి

en: Black
te: నలుపు
