Iubenda Integration (4.0.4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: General
cy: Cyffredinol

en: Other
cy: Arall

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Switzerland
cy: y Swisdir

en: Style
cy: Arddull

en: Black
cy: Du
