Iubenda Integration (4.0.4) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: General
eu: Orokorra

en: Other
eu: Bestea

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Switzerland
eu: Suitza

en: Style
eu: Estiloa

en: No style
eu: Estilorik gabe

en: Form
eu: Formularioa

en: Black
eu: Beltza
