Iubenda Integration (4.0.4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: General
lv: Galvenie

en: Other
lv: Citi

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Switzerland
lv: Šveice

en: White
lv: Balts

en: Style
lv: Stils

en: Form
lv: Forma

en: Black
lv: Melns
