Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: Yes
af: Ja

en: Category
af: Kategorie

en: Other
af: Ander

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Black
af: Swart
