Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Yes
ast: Sí

en: Category
ast: Categoría

en: Domain
ast: Dominiu

en: Other
ast: Otru

en: Not installed
ast: Ensin instalar
