Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Yes
az: Bəli

en: Category
az: Kateqoriya

en: Domain
az: Domen

en: Other
az: Digər

en: Link text
az: Link mətni

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: White
az: Ağ

en: Not set
az: Qurulmayıb
