Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Yes
be: Так

en: Category
be: Катэгорыя

en: Domain
be: Дамен

en: Other
be: Іншыя

en: Not installed
be: Не інсталявана
