Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Yes
bg: Да

en: Category
bg: Категория

en: Other
bg: Други

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Black
bg: Черен
