Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Yes
bo: ཡིན

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Domain
bo: དྲ་མིང

en: Other
bo: གཞན

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: No style
bo: བཟོ་ཉམས་མེད་པ།
