Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Yes
ca: Sí

en: Category
ca: Categoria

en: Domain
ca: Domini

en: Other
ca: Altres

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: White
ca: Blanc

en: Link style
ca: Estil de l'enllaç

en: No style
ca: Sense estil

en: Black
ca: Negre

en: Not set
ca: Sense establir
