Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Yes
cs: Ano

en: Category
cs: Kategorie

en: Domain
cs: Doména

en: Other
cs: Jiné

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: White
cs: Bílá

en: Link style
cs: Styl odkazu

en: Black
cs: Černý

en: Not set
cs: Nenastaveno

en: Privacy policy
cs: Zásady ochrany osobních údajů
