Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Yes
da: Ja

en: Category
da: Kategori

en: Domain
da: Domæne

en: Other
da: Anden

en: Link text
da: Linktekst

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: White
da: Hvid

en: Link style
da: Udseende

en: No style
da: Ingen style

en: Black
da: Sort

en: Not set
da: Ikke angivet

en: Add new @type
da: Tilføj ny @type
