Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Yes
eo: Jes

en: Category
eo: Kategorio

en: Other
eo: Alia

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Black
eo: Nigra
