Iubenda Integration (5.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Yes
et: Jah

en: Category
et: Kategooria

en: Domain
et: Domeen

en: Other
et: Muu

en: Integration
et: Lõimumine

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: White
et: Valge

en: No style
et: Pole stiile

en: Black
et: Must

en: Not set
et: Pole määratud
